Náš tým

Veronika Fílová

Ředitelka
Vystudovala jsem OA a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu a dále finance, marketing a management na The Open University Business School. Pracovala jsem jako finanční kontrolorka v bankovnictví a projektová manažerka. Po narození mých dvou dětí jsem se začala intenzivně zajímat o dětskou psychologii a pedagogiku. Jsem absolventkou celé řady vzdělávacích kurzů (lektor PlayWisely, akreditovaný lektorský kurz při RC Andílek, Montessori kurzy, Respektovat a být respektován, atd.) Od roku 2011 pracuji jako lektorka a později jako ředitelka programu PlayWisely v Praze. V roce 2015 jsem otevřela vlastní Centrum, školku a jesle PlayWisely na Praze 4, získala jsem zastoupení programu PlayWisely pro ČR a také první místo v prestižní soutěži Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj. Děti jsou pro mě nekončeným zdrojem inspirace a radosti. Velmi ráda ve svém volném čase sportuji (lyže, kolo, běh, tenis), ale také cestuji do zahraničí i po České republice. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, literaturu a zahradničení.

Lucie Tůmová

lektorka, propagace, registrace workshopy
Po studiu jsem pracovala v reklamní a eventové agentuře, později v Albatross Golf Resort, kde jsem organizovala převážně golfové turnaje. V rámci své práce, jsem připravovala mnoho akcí a eventů pro děti. Spolupracovala jsem na projektech pro děti Albert Triatlon Tour a Zdravá 5. Play Wisely jsem objevila nejdříve pro svou dceru, ale program mě natolik nadchl, že jsem absolvovala certifikovaný lektorský kurz Play Wisely se zakladatelkou Patty Hannan a stala se lektorkou. V roce 2015 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy do jeslí a školky. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli.

Monika Havlíčková

lektorka, pedagog ve třítdě jesle
Původním vzděláním jsem oděvář/návrhář (studium probíhalo u Beáty Rajské). Prvotní zkušenosti s dětmi jsem získala při práci au-pair ve Velké Británii. Po návratu domu jsem se rozhodla rozšířit si své vzdělání a získala Národní diplom Montessori, certifikát pedagogického minima, úspěšně jsem také absolvovala kurz chůvy pro děti do tří let, certifikované školení lektorů PlayWisely a dále pak Cambridge certifikát z anglického jazyka CCSE. Pracovala jsem s dvouletými dětmi v Montessori jesličkách a také s předškolními dětmi v česko-anglické Montessori školce. Volné chvilky trávím s vlastními dětmi, knihou, jógou, chůzí, setkávání s přáteli, samostudiem, vařením.

David Smith

učitel, lektor
Pocházím ze Seattlu v USA, kde jsem vystudoval Obchodní technologie na místní střední škole. V USA jsem pracoval v několika obchodních pozicích. Pak jsem se rozhodl vycestovat. Jsem držitelem TEFL lektorského certifikátu, lektorského certifikátu pro děti (Young Learners certificate) a absolvoval certifikované školení lektorů PlayWisely. V Praze žiji od roku 2015. Práce s dětmi mě baví a tak jsem po svém příchodu začal pracovat v soukromé školce jako pedagog. Nyní pracuji zde ve Sportovní školce Play Wisely a současně působím také jako lektor programu PlayWisely. Mezi mé koníčky patří cestování, filmy, čtení.

Kateřina Pospíšilová

Katka je  vdaná a má 2 děti - Elen (2008) a Alexe (2010). Po absolvování VŠ chemicko – technologické pracovala ve farmacii. Od roku 2008 vede lekce angličtiny pro děti. V roce 2011 absolvovala certifikované školení s Patty Hannan a stala se lektorkou Play Wisely. Mezi Katčiny koníčky patří práce s dětmi, literatura, plavání, hudba, hra na klavír a houbaření.

Zuzana Krčmářová

lektorka

Přidejte se k našemu týmu

Pracujte s námi!