Náš tým

Veronika Fílová

Ředitelka
Vystudovala jsem OA a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu a dále finance, marketing a management na The Open University Business School. Pracovala jsem jako finanční kontrolorka v bankovnictví a projektová manažerka. Po narození mých dvou dětí jsem se začala intenzivně zajímat o dětskou psychologii a pedagogiku. Jsem absolventkou celé řady vzdělávacích kurzů (lektor PlayWisely, akreditovaný lektorský kurz při RC Andílek, Montessori kurzy, Respektovat a být respektován, atd.) Od roku 2011 pracuji jako lektorka a později jako ředitelka programu PlayWisely v Praze. V roce 2015 jsem otevřela vlastní Centrum, školku a jesle PlayWisely na Praze 4, získala jsem zastoupení programu PlayWisely pro ČR a také první místo v prestižní soutěži Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj. Děti jsou pro mě nekončeným zdrojem inspirace a radosti. Velmi ráda ve svém volném čase sportuji (lyže, kolo, běh, tenis), ale také cestuji do zahraničí i po České republice. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, literaturu a zahradničení.

Lucie Tůmová

lektorka, propagace, registrace workshopy
Po studiu jsem pracovala v reklamní a eventové agentuře, později v Albatross Golf Resort, kde jsem organizovala převážně golfové turnaje. V rámci své práce, jsem připravovala mnoho akcí a eventů pro děti. Spolupracovala jsem na projektech pro děti Albert Triatlon Tour a Zdravá 5. Play Wisely jsem objevila nejdříve pro svou dceru, ale program mě natolik nadchl, že jsem absolvovala certifikovaný lektorský kurz Play Wisely se zakladatelkou Patty Hannan a stala se lektorkou. V roce 2015 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy do jeslí a školky. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli.

Michaela Nesměráková

Metodik programu PlayWisely
Spolupráce, vedení licenčních center, workshopy a školení

Dita Lodinová

Lektorka
Mám dlouholeté zkušenosti s dětmi v jesličkovém věku, absolvovala jsem akreditovaný kurz "Chůva pro děti do 3 let". V roce 2017 jsem absolvovala "seminář Montessori pedagogiky". Každoročně jezdím s dětmi na dětské tábory jako vedoucí. V roce 2019 jsem absolvovala akreditovaný kurz Play Wisely. Mám tři syny a mezi mé koníčky patří horolezení, turistiky, příroda, sport, četba, tvoření a zvířata zvířata všehodruhu. Svůj volný čas nejraději trávím s rodinou nebo na horolezecké stěně:)

David Smith

učitel, lektor
Pocházím ze Seattlu v USA, kde jsem vystudoval Obchodní technologie na místní střední škole. V USA jsem pracoval v několika obchodních pozicích. Pak jsem se rozhodl vycestovat. Jsem držitelem TEFL lektorského certifikátu, lektorského certifikátu pro děti (Young Learners certificate) a absolvoval certifikované školení lektorů PlayWisely. V Praze žiji od roku 2015. Práce s dětmi mě baví a tak jsem po svém příchodu začal pracovat v soukromé školce jako pedagog. Nyní pracuji zde ve Sportovní školce Play Wisely a současně působím také jako lektor programu PlayWisely. Mezi mé koníčky patří cestování, filmy, čtení.

Annalise DeRose

Lektorka
Narodila jsem se v Oaklandu v Kalifornii. Studovala jsem sociální práci na státní univerzitě v San Jose se zaměřením na děti. Jako sociální pracovnicejsem pracovala s rodinami a dětmi ze sociálně znevýhodněných rodin a s dětmi z dětských domovů. Odcestovala jsem do Afriky, kde jsme s ostatními dobrovolníky stavěli školu a já učila děti angličtinu. To mě ještě více inspirovalo k práci s dětmi! Když jsemse přestěhovala do Prahy v roce 2015, získala jsem certifikát TEFL. Pracovala jsem v soukromé mateřské škole několik let a učila jsem angličtinu v postgraduálním programu na ZŠ. V roce 2019 jsem absolvovala cerifikovaný kurz Play Wisely. Jsem nadšená, že jsem v týmu tým Play Wisely a těším se na školní rok! Moje záliby jsou turistika, běh, cestování a vaření.

Kateřina Pospíšilová

Katka je  vdaná a má 2 děti - Elen (2008) a Alexe (2010). Po absolvování VŠ chemicko – technologické pracovala ve farmacii. Od roku 2008 vede lekce angličtiny pro děti. V roce 2011 absolvovala certifikované školení s Patty Hannan a stala se lektorkou Play Wisely. Mezi Katčiny koníčky patří práce s dětmi, literatura, plavání, hudba, hra na klavír a houbaření.

Zuzana Krčmářová

lektorka

Přidejte se k našemu týmu

Pracujte s námi!