Náš tým

Veronika Fílová

Ředitelka
Vystudovala jsem OA a Vyšší odbornou školu cestovního ruchu a dále finance, marketing a management na The Open University Business School. Pracovala jsem jako finanční kontrolorka v bankovnictví a projektová manažerka. Po narození mých dvou dětí jsem se začala intenzivně zajímat o dětskou psychologii a pedagogiku. Jsem absolventkou celé řady vzdělávacích kurzů (lektor PlayWisely, akreditovaný lektorský kurz při RC Andílek, Montessori kurzy, Respektovat a být respektován, atd.) Od roku 2011 pracuji jako lektorka a později jako ředitelka programu PlayWisely v Praze. V roce 2015 jsem otevřela vlastní Centrum, školku a jesle PlayWisely na Praze 4, získala jsem zastoupení programu PlayWisely pro ČR a také první místo v prestižní soutěži Živnostník roku 2015 pro Středočeský kraj. Děti jsou pro mě nekončeným zdrojem inspirace a radosti. Velmi ráda ve svém volném čase sportuji (lyže, kolo, běh, tenis), ale také cestuji do zahraničí i po České republice. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo, literaturu a zahradničení.

Bc. Lucie Tůmová

lektorka, propagace, registrace workshopy
Po studiu jsem pracovala v reklamní a eventové agentuře, později v Albatross Golf Resort, kde jsem organizovala převážně golfové turnaje. V rámci své práce, jsem připravovala mnoho akcí a eventů pro děti. Spolupracovala jsem na projektech pro děti Albert Triatlon Tour a Zdravá 5. Play Wisely jsem objevila nejdříve pro svou dceru, ale program mě natolik nadchl, že jsem absolvovala certifikovaný lektorský kurz Play Wisely se zakladatelkou Patty Hannan a stala se lektorkou. V roce 2015 jsem absolvovala akreditovaný kurz pro chůvy do jeslí a školky. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli.

Mgr. Michaela Topinková

Metodička programu PlayWisely
Spolupráce, vedení licenčních center, workshopy a školení

Bc. Eva Jakabová

Lektorka

Pavla Hájková

Lektorka
Vždycky mě to táhlo k cizím jazykům a k práci s dětmi. Během studií na VŠ jsem začala učit dospělé cizince češtinu. Tomu jsem se věnovala až do příchodu vlastních dětí, abych své zájmy propojila a v roce 2016 se začala věnovat angličtině pro děti. Vytvořila jsem vlastní koncept kurzů angličtiny pro děti od 18 měsíců až po předškoláky. V Play Wisely mě potkáte v jeslích a při lekcích. Nesmírně mě baví pozorovat, jak děti nasávají informace během hry, jak jsou naprosto spokojené, když na ně já a můj maňásek Billy mluvíme anglicky. Mým cílem je, aby děti angličtina bavila a aby se jejím prostřednictvím učily další věci. Mé i vaše děti jsou pro mě učiteli a já se jim snažím být respektujícím průvodcem. Absolvovala jsem kurzy metodiky výuky angličtiny pro děti i češtiny pro děti s odlišným mateřským jazykem a akreditovaný kurz Chůvy pro děti. Mám ráda přírodu (2500 geokeší a 40 Milešovek). Zatím nejlepším výkonem bylo pět Milešovek během jediného dne. Když si chci odpočinout a mám chvíli pro sebe, maluju, hraju na ukulele nebo mám ruce v hlíně na naší balkonové zahrádce.

Soňa Stibingerová

lektorka
Práce s dětmi mě lákala již na základní škole, proto jsem si vybrala střední školu s oborem sociální činnost, kde jsem odmaturovala (2020). Po vystudovaní tohoto oboru se moje kompetence vztahují k práci s dětmi do 3 let nebo práci se seniory. Děti byly jasná volba. Absolvovala jsem praxi na základní škole jako asistent pedagoga, tak i v domově pro seniory jako pečovatelka. V roce 2019 má praxe probíhala právě zde ve školce. V loňském roce jsem absolvovala roční akreditovaný Montessori kurz a certifikovaný lektorský kurz PlayWisely. Ve školce a centru PlayWisely pracuji jako asistentka ve třídě pro děti 3-6 let a současně jako lektorka programu PlayWisely. Zkušenosti s prací s dětmi jsem nasbírala takí v taneční skupině SympA, jako trenérka mažoretkového sportu, kterému se věnuji od 10ti let. S dětmi jezdím od svých 15ti let na tábory, workshopy nebo taneční vystoupení.

Bc. Veronika Nožková, DiS.

Lektorka
Původně pocházím z jihu, konkrétně z města kousek od Českých Budějovic. Vystudovala jsem dva obory, a to sociální práci a sociální pedagogiku. Díky škole jsem si tak prošla různými praxemi a zkusila si práci s různými cílovými skupinami. Nějakou dobu jsem pracovala i v domově pro seniory, ale vždy mě to táhlo k dětem, a tak jsem se to rozhodla zkusit. Do Prahy jsem se přestěhovala minulý rok a našla si práci jako asistent pedagoga. Nyní jsem začala pracovat v Play Wisely jako učitelka a těší mě, že mohu být součástí vize a týmu, který vytváří pro děti bezpečnou a přátelskou atmosféru. "Baterky dobíjím" nejraději někde v přírodě. Také mě baví objevovat nová místa a chutě, rostlinné stravování, čtení zajímavé literatury nebo klábosení s přáteli.

Přidejte se k našemu týmu

Pracujte s námi!