Veselá Sovička, z.s.

Veselá Sovička, z.s. nabízí ve svých prostorách PlayWisely lekce. Maminky a děti od 5 měsíců do 6 let si mohou společně užít hravé lekce PlayWisely pod vedením certifikovaných lektorek s pedagogickým vzděláním.

Program PlayWisely je postaven tak, aby plně rozvíjel potenciál dětí, který tento věk umožňuje. Při navštěvování kurzů si dítě postupně rozvíjí myšlení, paměť, řeč i schopnost se soustředit na daný úkol a samostatně ho vyřešit. Při motorických aktivitách se dítě seznamuje postupně se širokou paletou pohybových aktivit, které pak může dále rozvíjet v běžném životě.

Do programu je možné vstoupit kdykoliv během roku. Lekce jsou přizpůsobeny věku popř. psychomotorickému vývoji dítěte. Program je postaven tak, aby rozvíjel děti během celého předškolkového věku tzn. tak jak dítě roste, dostává stále náročnější úkoly k řešení. Program lze tudíž navštěvovat i několik let.

Věnujeme se dětem ve skupinách o maximálně 3 dětech nebo individuálně. Velkým přínosem takto stavěných kurzů je navázání blízkého vztahu s lektorkou a k prostředí, které dítěti výrazně pomůže při adaptaci v mateřské školce.

Přijďte k nám smysluplně strávit čas se svým dítětem!

Lekce Playwisely za zaváděcí ceny

Skupinová lekce (2-3 děti) 270 Kč / dítě
Individuální lekce 350 Kč / dítě
Speciální potřeby 370 Kč / dítě
* sourozenecká sleva 30 %, lekce probíhají v čj nebo aj

Náš Tým

PaedDr. Miroslava Kosířová – Lektorka PlayWisely

Jsem učitelka na 1. stupni ZŠ. Absolvovala jsem několik vzdělávacích kurzů zaměřených na výchovu dětí a efektivní učení. Ve volném čase pracuji s dětmi v zájmových kroužcích. Když jsem se dozvěděla o PlayWisely, zjistila jsem, že je to skvělý program, který pozitivně ovlivňuje rozvoj osobnosti dítěte. Lekce PlayWisely mě baví, děti si hrají a ve skutečnosti se učí. To je pro mě inspirací.

Mgr. Eva Zbahnová – Lektorka PlayWisely

Práce s dětmi mě lákala už od malička, vystudovat pedagogiku na UTB ve Zlíně a potom Univerzitě Pardubice považuji za jedno ze svých nejlepších životních rozhodnutí. Během studií jsem žila několik měsíců v USA, kde jsem pracovala jako plavčík a vedoucí pracovník dětských workshopů. Díky pobytu v USA se moje angličtina dostala na nejvyšší úroveň: C2 – Proficient. Po návratu do ČR a složení státních zkoušek jsem spolupracovala s řadou velkých společností (ŠKODA Auto, Dell Computer), kde jsem pomáhala s organizací akcí a vytvářením workshopů jak pro děti, tak pro dospělé.

Práce s programem PlayWisely je vyústěním mého snažení dostat více kvalitního vzdělávání a špičkových programů pro ty nejmenší k nám na Moravu, odkud pocházím a kam jsem se moc ráda vrátila.

Přihlásit se na lekci

Veselá Sovička, z.s.

Údaje o dítěti