PlayWisely Centrum Brno – Žabovřesky

PlayWisely® Centrum Brno nabízí maminkám a jejich dětem od 4 měsíců do 5 let si společně užít hravé lekce PlayWisely pod vedením certifikovaných lektorek s pedagogickým vzděláním v Brně v budově MŠ Fantazie (ul. Voroněžská 5, Žabovřesky).

Program PlayWisely® je postaven tak, aby plně rozvíjel potenciál dětí, který tento věk umožňuje. Při navštěvování kurzů si dítě postupně rozvíjí myšlení, paměť, řeč i schopnost se soustředit na daný úkol a samostatně ho vyřešit. Při motorických aktivitách se dítě seznamuje postupně se širokou paletou pohybových aktivit, které pak může dále rozvíjet v běžném životě.

Do programu je možné vstoupit kdykoliv během roku. Lekce jsou přizpůsobeny věku popř. psychomotorickému vývoji dítěte. Program je postaven tak, aby rozvíjel děti během celého předškolkového věku tzn. tak jak dítě roste, dostává stále náročnější úkoly k řešení. Program lze tudíž navštěvovat i několik let.

Věnujeme se dětem ve skupinách 2-3 dětí nebo individuálně. Velkým přínosem takto stavěných kurzů je navázání blízkého vztahu s lektorkou a k prostředí, které dítěti výrazně pomůže při adaptaci v mateřské školce.

Přijďte k nám smysluplně strávit čas se svým dítětem!

Více informací na www.playwiselybrno.cz

Přihlásit se na lekci

PlayWisely Centrum Brno - Žabovřesky

Údaje o dítěti