PlayWisely Centrum Brno

PlayWisely® Centrum Brno nabízí maminkám a jejich dětem od 4 měsíců do 5 let si společně užít hravé lekce PlayWisely pod vedením certifikovaných lektorek s pedagogickým vzděláním v Brně v MŠ Fantazie (ul. Voroněžská 5, Žabovřesky).

Program PlayWisely® je postaven tak, aby plně rozvíjel potenciál dětí, který tento věk umožňuje. Při navštěvování kurzů si dítě postupně rozvíjí myšlení, paměť, řeč i schopnost se soustředit na daný úkol a samostatně ho vyřešit. Při motorických aktivitách se dítě seznamuje postupně se širokou paletou pohybových aktivit, které pak může dále rozvíjet v běžném životě.

Do programu je možné vstoupit kdykoliv během roku. Lekce jsou přizpůsobeny věku popř. psychomotorickému vývoji dítěte. Program je postaven tak, aby rozvíjel děti během celého předškolkového věku tzn. tak jak dítě roste, dostává stále náročnější úkoly k řešení. Program lze tudíž navštěvovat i několik let.

Věnujeme se dětem ve skupinách 2-3 dětí nebo individuálně. Velkým přínosem takto stavěných kurzů je navázání blízkého vztahu s lektorkou a k prostředí, které dítěti výrazně pomůže při adaptaci v mateřské školce.

Nově od září 2019 nabízíme dětem se speciální potřebou a jejich maminkám rozšířené speciální individuální lekce s konzultací psychologa u lektorky Dany Hartlové v Zábrdovicích.

Náš program také nově najdete v MŠ Nejkrásnější svět, která kromě veřejných lekcí nabízí od školního roku 2019/2020 svým dětem pravidelné předškolní vzdělávání  metodou Montessori podpořenou metodologií PlayWisely®.

Přijďte k nám smysluplně strávit čas se svým dítětem!

Více informací vč. podrobných rozvrhů provozoven na www.playwiselybrno.cz

Náš tým PW Brno

Náš Tým

 

 • Nikola Vizinová – Lektorka PlayWisely

 • 2019 absolvovala certifikovaný lektorský kurz Play Wisely® s Patty Hannan, studuje speciální pedagogiku se specializací logopedie a surdopedie na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Je držitelkou certifikátu animátora a certifikátu první pomoci a jejím cílem je pracovat v MŠ a věnovat se arteterapii.

 • Kateřina Horáková – Lektorka PlayWisely

 • 2019 absolvovala certifikovaný lektorský kurz Play Wisely® s Patty Hannan a studuje VŠ obor sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Je instruktorkou lyžování pro děti ze ZŠ i MŠ a ve svém volném čase hlídá děti, cestuje, sportuje a čte.

 

 • Klára Müllerová – Lektorka PlayWisely

 • 2019 se zúčastnila necertifikovaného školení PlayWisely® v Praze a studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku na Vyšší odborné škole Pedagogické v Praze. Učí v MŠ Kometka v Brně a je držitelkou osvědčení Metodiky pohybové výchovy pro předškolní děti.

 • Bc. Abigail Hánová – Lektorka PlayWisely

 • 2019 absolvovala necertifikované školení PlayWisely® v Praze a vystudovala na Pedagogické fakultě Masarykovy university v Brně obor hudební výchova a základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání. Učí v MŠ Fantazie v Brně, ráda organizuje tábory a setkání ve společenství „Žabky v kaluži“, v jehož jádru jsou lidé s poruchou autistického spektra. Ve svém volném čase ráda zpívá, hraje na klavír, kreslí, sportuje a cestuje.

 • Dana Hartlová – Lektorka PlayWisely

 • Již v roce 2011 prošla certifikovaným lektorským kurzem Play Wisely® s Patty Hannan a od té doby se plně věnovala této metodologii ve svém centru na Kolišti. Vystudovala pedagogiku, psychologii a speciální pedagogiku a absolvovala řadu reflexních a masážních terapií. Zabývá se výživou dětí a sportovců a děti jsou radostnou součástí jejího každodenního života.

 

 • Helena Vejchodová – Lektorka PlayWisely

 • 2019 se zúčastnila certifikovaného školení PlayWisely® s Patty Hannan. Je majitelkou MŠ Nejkrásnější svět v Brně – Bohunicích a Novém Lískovci, kde pracuje jako lektor PlayWisely doplňkového programu v MŠ Nejkrásnější svět.

Přihlásit se na lekci

PlayWisely Centrum Brno

Údaje o dítěti