MOUDROHRANÍ Centrum PlayWisely Praha 6 Dejvice

MOUDROHRANÍ Centrum PlayWisely se zaměřuje na komplexní rozvoj dětí v českém i anglickém jazyce. Nabízíme dva druhy aktivit:

kurzy PlayWisely s rodiči pro děti od 4 měsíců do 5 let a

česko – anglický dopolední program Moudrohrátky bez rodičů pro děti od 18 měsíců do 3 let s rodilým mluvčím a certifikovaným lektorem PlayWisely.

Naše centrum se nachází v krásném prostředí pražské Hanspaulky, blízko lesa a dětských hřišť. Klademe důraz na zdravý životní styl, rádi s dětmi chodíme ven, podporujeme je v pohybových aktivitách a v našem centru používáme ekologické prostředky.

U nás najdete i zázemí pro rodiče, můžete si v klidu vypít kávu nebo čaj, dát si malé občerstvení či ohřát jídlo. Posezení u dětského koutku si můžete zpříjemnit také knihou z naší knihovny. Samozřejmostí je dětská toaleta, nočníky, přebalovací pult a základní hygienické potřeby.

Držíme se hesla, že PlayWisely je v první řadě zábavou a proto se snažíme vytvářet pohodovou atmosféru pro děti i jejich rodiče. Respektujeme potřeby i schopnosti každého dítěte a zábavnou formou podporujeme jejich přirozený talent. Víme, že efektivní rozvoj dětí pramení z pocitu vnitřní pohody a proto se snažíme, aby se u nás každé dítě cítilo v bezpečí a podporované. Dáváme mu pozitivní zpětnou vazbu a dbáme na to, aby mohlo věřit, že to zvládne. Každý pokrok dětí nás naplňuje a je pro nás ujištěním, že to co děláme, má opravdu smysl.

Přihlásit se na lekci

MOUDROHRANÍ Centrum PlayWisely Praha 6 Dejvice

Údaje o dítěti