Reference na cvičení s dětmi

PlayWisely reference 1

PlayWisely mě oslovilo ještě předtím, než jsem se synem Vojtou absolvovala ukázkovou hodinu. A po ní jsem tomuto cvičení naprosto propadla.

Přestože mi mnozí tvrdili, jak 18 měsíční dítě není schopno udržet pozornost více než 10 až 15 minut, Vojta by byl schopen klidně i celých 30 minut pracovat s lektorkou a interaktivními kartami. Naučené principy pak aplikoval i sám doma, když například popisoval malá a velká zvířátka a napodoboval intenzitu lektorčina hlasu, určoval jednotlivé barvy, nebo zkoušel – byť ne ještě zcela popořadě – v necelých dvou letech počítat. Pokroky, které dělal například i v mluvení, byly evidentní. Jeho silnou stránkou byla vždy jemná motorika a já měla obrovskou radost, že i tu jsme mohli v rámci hodin PlayWisely efektivně rozvíjet.

Hodiny PlayWisely doporučuji každému, s kým na toto téma zavedeme řeč. A vím, proč to dělám. Jde opravdu o výjimečný kurz rozvoje dětské osobnosti a jejího myšlení. Ale nejen to! PlayWisely pomáhá i po stránce fyzické. Vzhledem k pohybové průpravě získal náš Vojta větší jistotu v koordinaci svého těla, v oblasti rovnováhy, síly a celkové motoriky. Vyzkoušejte to i Vy!

Jana Ptačinská Jirátová, 14. 5. 2014


Maminka PlayWisely reference

K výukovému programu PlayWisely jsem se dostala náhodou. Když byl Jolance rok, šla jsem s kamarádkou na ukázkovou lekci, která nás okamžitě oslovila a neváhaly jsme ani minutu a do kurzu jsme se obě nahlásily.
Po každé lekci jsem odcházela nadšená a plná nových nápadů na rozvoj její osobnosti. Pestrost každé lekce mě překvapila, zejména výběr (pro nás nových) pomůcek.

Nastalo i období, kdy Jolanka nechtěla při kartách spolupracovat a její soustředěnost se ubírala jiným směrem. Lektorka Katka si v této situaci velice dobře poradila a snažila se Jolanku zaujmout, např. změnou hlasu. Také mi poradila, abych vydržela a hned to nevzdávala. Vyplatilo se a Jolanka po pár lekcích začal velice dobře spolupracovat a od té doby se na každou lekci moc těší.

Proto bych každé mamince poradila: "VYDRŽTE, určitě to za to stojí".

Michaela Danešová, 16. 12. 2014


PlayWisely reference 2

Vďaka odporúčaniam mojej kamarátky, sme s Miškom začali v jeho 20-tich mesiacoch navštevovať playwisely. Ako to vnimam ja ako rodič? Je to veľmi intenzívna polhodinka zaujímavých aktivít, ktoré Miška učia koncentrácii (ktorú sa pokúšam doma bezúspešne zreplikovať), sústredeniu a hlavne dôležitým veciam pre jeho rozvoj ako napr. jemná motorika, rozlišovanie farieb, základných čísel, rozlišovanie zvukom, hmatom. Chodíme 1x týždenne a stále má čo nové objavovať, skúmať, vždy ho vie učiteľ zaujať. Pri kartách sa vždy rozžiari a celý čas sústredene reaguje a naozaj si to užíva. Aj pre mňa to bolo poučné a začala som používať niektoré metódy aj v domácej výchove ako napr. výber na Miškovi ale len z 2 alternatív, upratovanie a odkladanie hračiek po každej hre, dotiahnutie začatej aktivity dokonca, atď. Som si istá, že kto zažije skúšobnú hodinu, je garantovaný nadšenec playwisely.

Silvia, maminka Michala, 3 roky


PlayWisely reference 3

Playwisely obohatilo Alexov program a mna zaroven inspirovalo novymi aktivitami, ktore podporuju Alexov psychomotoricky rozvoj. V programe budeme urcite pokracovat!

Sandra, maminka Alexe 2,5 roku


Rezervační formulář

Zaujal Vás program PlayWisely® a chcete si vyzkoušet ukázkovou lekci s Vaším dítětem zdarma? Vyplňte krátký rezervační formulář a my se Vám ozveme zpět s dalšími podrobnostmi.

Zobrazit formulář

Akuality z PlayWisely®

Polabinská pouť 2017 opět s programem PlayWisely®.

Chcete si se svými dětmi přijít moudře pohrát? Zajímá Vás jejich správný psychomotorický vývoj? Nebo chcete získat slevu 10% na první kurzovné? Přijďte se seznámit s programem PlayWisely® na Polabinskou pouť 2017. Na Vaši návštěvu se těší tým MOUDRÉHO HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY.

Pokračování >>>

Soutěž o kurz PlayWisely je v plném proudu

Zúčastněte se soutěže o kurz PlayWisely v hodnotě 2.560 Kč. Přidejte fotografii, co zajímavého v létě děláte nebo tvoříte a vyhrajte kurzovné programu PlayWisely do Centra PlayWisely v Kunraticích nebo Centra volného času Praha 9 na Proseku. Soutěž a veškeré informace naleznete na našem Facebookovém profilu zde: sprinte.rs/597dcfb547fbf.

Pokračování >>>

Detsky den s PlayWisely 4.6. OD 14 hod. V CVC Praha 9 - Prosek

Pokračování >>>

Srdečně Vás zveme na workshop

S Mgr. Lenkou Lupínkovou (rodinný psychoterapeut, školní psycholog, kouč)

"Nemysli na růžového slona" aneb jak a proč ne/mluvit s dětmi a další užitečná témata ze života rodiny

Více info ZDE

 

 

Pokračování >>>