Proč mateřské školky vyučující dle PlayWisely

Přínosy PlayWisely®

Co si z lekcí Play Wisely® odnese dítě?
 • pevné rozumové a pohybové základy pro budoucí učení i sport
 • užije si zábavu a radost z poznávání nových věcí s rodičem, kamarády a lektorem
 • podpoří svůj smyslový, pohybový, rozumový, jazykový, psychický a sociální potenciál
 • naučí se se lépe soustředit a dokončovat aktivity
 • v malých skupinkách 2-3 kamarádů se socializuje a připraví na docházku do jeslí či školky
 • prohloubí si svůj vztah s rodičem
Co si z lekcí PlayWisely® odnese rodič?
 • uvidí dítě při hrách na rozvoj pohybu, jemné motoriky, soustředění, pozornosti, paměti, jazyka atd. to umožní lépe odhadnout nadání a talent dítěte
 • dozví se více o tom, kdy a jaké aktivity u dětí zařazovat / nezařazovat
 • získá inspiraci pro aktivity na doma
 • pomocí her prohloubí svůj vztah s miminkem a zlepšíte tak jeho sociální rozvoj
 • ukážeme Vám cviky, které podporují správný vývoj pohybového aparátu dítěte
 • speciálně vyškolený lektor je připraven rodiči poradit nebo zjistit potřebné informace
 • příjemně strávená čas se svým miminkem a dalšími rodiči

Proč je PlayWisely® tak výjimečné?

PlayWisely® představuje podnětnou zážitkovou hru, která podporuje optimální rozvoj mozku dítěte v čase kritického období formování nervových drah od 4 měsíců do 5 let a pomáhá tak zvýšit efektivitu jeho pozdějšího vzdělávání.

 1. Formování nervových drah v období kritického raného vývoje

  Naším cílem je "aktivovat a naladit" všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost a vytvořit pevná neuronová spojení, které se stanou základem mozkové a pohybové obratnosti dítěte.

  PlayWisely® trénuje nervovou síť zodpovědnou za přesnou detekci, zpracování, koordinaci, definici a analýzu dat potřebnou pro dobré studijní a sportovní výkony. PlayWisely® shrnuje poznatky z nejnovějších výzkumů a na jejich základě stimuluje přirozený rozvoj dítěte. Též nabízí dětem správné aktivity ve správný čas s ohledem na jejich psychomotorický vývoj, rozšiřuje smyslový, pohybový, rozumový, jazykový, psychický a sociální potenciál dítěte. Zkušenosti, které Vaše miminko nebo batole získá v prvních letech života, mění strukturu jeho mozku. PlayWisely® je také skvělou přípravou na jesle, školku a následný vzdělávací proces.

  Program je určený nejen pro zdravé děti, ale dosahuje též výborných výsledků při práci s dětmi se zdravotním znevýhodněním jako je lehčí forma Downova syndromu, slabá koncentrace a soustředění, různé dysfunkce nebo lehčí formy autizmu.

 2. UNIKÁTNÍ POMŮCKY PRO MAXIMÁLNÍ ROZVOJ VAŠEHO DÍTĚTE:

  Základ programu PlayWisely® tvoří sada speciálních výukových karet, které jsou kombinací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace v směrech tvoří unikátní balíček aktivit přinášejících Vašemu dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se. PlayWisely® využívá nejnovější vědecké poznatky o vývoji dítěte a to hlavně z oblasti psychofyziky a neurologie vyvinuté na základě výzkumu pro NASA Johnson Center.

 3. UČENÍ I ZÁBAVA:

  Výukový systém PlayWisely® maximalizuje efektivitu učení i zábavu. Program nestaví primárně na tradičních schopnostech jako je čtení, psaní, počítání a konkrétní sportovní dovednosti, ale spíše na rozvíjení navigačních schopností a procesů, které umožňují tyto dovednosti účinně využívat. Program pomáhá dětem zdokonalit neurosenzorické schopnosti, které později využijí při učení. Když přijdou na to, co chtějí v životě dělat, co je baví nebo na co mají nadání, budou připraveni plně zrealizovat svoje sny!


Rezervační formulář

Zaujal Vás program PlayWisely® a chcete si vyzkoušet ukázkovou lekci s Vaším dítětem zdarma? Vyplňte krátký rezervační formulář a my se Vám ozveme zpět s dalšími podrobnostmi.

Zobrazit formulář

Akuality z PlayWisely®

Polabinská pouť 2017 opět s programem PlayWisely®.

Chcete si se svými dětmi přijít moudře pohrát? Zajímá Vás jejich správný psychomotorický vývoj? Nebo chcete získat slevu 10% na první kurzovné? Přijďte se seznámit s programem PlayWisely® na Polabinskou pouť 2017. Na Vaši návštěvu se těší tým MOUDRÉHO HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY.

Pokračování >>>

Soutěž o kurz PlayWisely je v plném proudu

Zúčastněte se soutěže o kurz PlayWisely v hodnotě 2.560 Kč. Přidejte fotografii, co zajímavého v létě děláte nebo tvoříte a vyhrajte kurzovné programu PlayWisely do Centra PlayWisely v Kunraticích nebo Centra volného času Praha 9 na Proseku. Soutěž a veškeré informace naleznete na našem Facebookovém profilu zde: sprinte.rs/597dcfb547fbf.

Pokračování >>>

Detsky den s PlayWisely 4.6. OD 14 hod. V CVC Praha 9 - Prosek

Pokračování >>>

Srdečně Vás zveme na workshop

S Mgr. Lenkou Lupínkovou (rodinný psychoterapeut, školní psycholog, kouč)

"Nemysli na růžového slona" aneb jak a proč ne/mluvit s dětmi a další užitečná témata ze života rodiny

Více info ZDE

 

 

Pokračování >>>