Pohybové aktivity a lekce pro děti PlayWisely

Každá lekce trvá 30-45 minut a je rozdělená do tří částí. Začínáme prací s výukovými kartami, potom se věnujeme fyzickým aktivitám a tréningu hrubé a jemné motoriky, v závěru lekce se znovu vracíme k práci s kartami. Rozdělení lekce je vždy stejné, ale každý týden se zaměřujeme na jiný typ pohybových aktivit a máme jiné karty. Náročnost a typ aktivit přizpůsobujeme věku a schopnostem dětí a také jejich aktuálnímu rozpoložení :-) .
Lekce probíhají v českém, slovenském nebo anglickém jazyce individuálně, ve dvojici nebo skupinově a doporučujeme docházet 1-2krát týdně.
Na všech lekcích Play Wisely® je přítomná maminka, tatínek nebo kdokoliv jiný, kdo dítěti vytvoří pocit bezpečí a příjemné zázemí.

Miminka 1 - cca 4-8 měsíců (děti plazící se a pivotující)

PlayWisely miminka 1U nejmenších dětí jsou lekce zaměřené na rozvoj rané pozornosti a rozpoznávacích schopností. V pohybové části se zaměřujeme na smyslové zážitky, stimulaci rovnovážného systému, procvičujeme silu a vizuálně-motorické dovednosti. Hravou a zábavnou formou pomáháme miminkům získat rané smyslové vjemy.

 

 

 

Miminka 2 – 8-12 měsíců (děti lezoucí)

BABIES1ACTIVITIES-293U starších miminek jsou lekce zaměřené na rozvoj známých raných dovedností, jako je pozornost, rozlišovací schopnosti a paměť, ve formě odpovídající této věkové kategorii. Vycházíme z přirozených vývojových milníků, jakými jsou například pinzetový úchop, kopání a lezení.

Batolata 1 – 12-18 měsíců (děti chodící)

PlayWisely batolata 1Dále prohlubujeme koordinaci zrakových, sluchových a pohybových nervových drah v mozku za použití inovativního systému karet Play Wisely®. Děti se učí chytat a házet, trénují kopy, údery, chůzi, běh a pády.

 

 

 

Batolata 2 (18-36 měsíců)

Playwisely batolata 2Lekce jsou zaměřené na další zlepšování pozornosti, rozpoznávacích schopností a paměti, na efektivní zpracování informací a schopnosti řešit problémy. Vaše dítě se naučí abecedu, základní číselnou řadu zepředu i zezadu, barvy, tvary a získá kategorizační schopnosti. Kromě toho bude mít příležitost rozvinout všechny základní zručnosti z oblasti jemné motoriky a sportu.

 

 

Děti 1 (3-4 roky)

PlayWisely deti 1Na lekcích stavíme na základech získaných na lekcích pro menší děti a dále je prohlubujeme. Zaměřujeme se na zlepšování pozornosti, rozlišovacích schopností a paměťových dovedností, dále na efektivní zpracování informací a schopnost řešit problémy. Vaše dítě se naučí používat abecedu při tvorbě slov, základní číselnou řadu dopředu i pozpátku až do deseti, barvy a to včetně odstínů, matematické tvary. Kromě toho bude mít příležitost rozvinout všechny základní dovednosti z oblasti jemné motoriky a sportu.

 

 

Děti 2 (4-5 let)

PlayWisely deti 2Dále rozšiřujeme horizonty dětí. Trénujeme analytické myšlení tvorbou zábavných matic a metrixů. Zaměřujeme se na efektivní zpracování informací a schopnost řešit problémy. V pohybové části trénujeme především rovnováhu, koordinaci pohybů, orientaci v prostoru, chytání, házení a kopání.


Rezervační formulář

Zaujal Vás program PlayWisely® a chcete si vyzkoušet ukázkovou lekci s Vaším dítětem zdarma? Vyplňte krátký rezervační formulář a my se Vám ozveme zpět s dalšími podrobnostmi.

Zobrazit formulář

Akuality z PlayWisely®

Polabinská pouť 2017 opět s programem PlayWisely®.

Chcete si se svými dětmi přijít moudře pohrát? Zajímá Vás jejich správný psychomotorický vývoj? Nebo chcete získat slevu 10% na první kurzovné? Přijďte se seznámit s programem PlayWisely® na Polabinskou pouť 2017. Na Vaši návštěvu se těší tým MOUDRÉHO HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY.

Pokračování >>>

Soutěž o kurz PlayWisely je v plném proudu

Zúčastněte se soutěže o kurz PlayWisely v hodnotě 2.560 Kč. Přidejte fotografii, co zajímavého v létě děláte nebo tvoříte a vyhrajte kurzovné programu PlayWisely do Centra PlayWisely v Kunraticích nebo Centra volného času Praha 9 na Proseku. Soutěž a veškeré informace naleznete na našem Facebookovém profilu zde: sprinte.rs/597dcfb547fbf.

Pokračování >>>

Detsky den s PlayWisely 4.6. OD 14 hod. V CVC Praha 9 - Prosek

Pokračování >>>

Srdečně Vás zveme na workshop

S Mgr. Lenkou Lupínkovou (rodinný psychoterapeut, školní psycholog, kouč)

"Nemysli na růžového slona" aneb jak a proč ne/mluvit s dětmi a další užitečná témata ze života rodiny

Více info ZDE

 

 

Pokračování >>>