O učení a hraní dětí metodou PlayWisely

Cvičení PlayWisely2PlayWisely® je ucelený, vědecky podložený a současně zábavný způsob hraní, který využívá přirozené schopnosti učení a pohybu dítěte od narození až do předškolního věku. Naším cílem je zapnout a vyladit smyslové, řečové, učící a pohybové dovednosti důležité pro rozvoj budoucích schopností. Naše komplexní metoda pomáhá rodičům rozlišit, co je v zájmu maximalizace rozvoje dítěte nejlepší a díky moudrému hraní prohlubuje vztah s dítětem.

PlayWisely® rozvíjí u dětí zejména zrakové a jazykové dovednosti - řeč, hlas a sluch a schopnosti spojené s učením se - pozornost, poznávání a paměť. Dále se metoda zaměřuje na rozvoj pohybových dovedností -  hrubou a jemnou motoriku, vizuomotoriku, koordinaci pohybů, orientaci v prostoru, rovnováhu atd. a to vše v souladu s psychomotorickým vývojem dítěte. Základem PlayWisely® programu je sada speciálních výukových karet, které jsou variací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace ve směrech® tvoří ojedinělý balíček aktivit přinášejících dětem radost z pohybu, poznávání a učení se.

Každá lekce trvá 30 - 45 minut dle věku dítěte a je rozdělena na několik částí. Začíná se hrou s výukovými kartami, pokračuje částí pohybovou a končí opět hrou s kartami. Lekce probíhají individuálně nebo ve skupince 2, 3 nebo 4 dětí tak, aby byl zachován individuální přístup ke každému dítěti. Děti rozdělujeme do skupinek dle věku, schopností a povahy dítěte. Naše lekce jsou vhodné i pro děti s určitým handicapem, autismem či downovým syndromem.

Náš program najdete v Praze, Brně, Olomouci, Zlíně, Karlových Varech, Pardubicích, Hradci Králové, Plzni a na dalších místech v ČR a na Slovensku.


Rezervační formulář

Zaujal Vás program PlayWisely® a chcete si vyzkoušet ukázkovou lekci s Vaším dítětem zdarma? Vyplňte krátký rezervační formulář a my se Vám ozveme zpět s dalšími podrobnostmi.

Zobrazit formulář

Akuality z PlayWisely®

Polabinská pouť 2017 opět s programem PlayWisely®.

Chcete si se svými dětmi přijít moudře pohrát? Zajímá Vás jejich správný psychomotorický vývoj? Nebo chcete získat slevu 10% na první kurzovné? Přijďte se seznámit s programem PlayWisely® na Polabinskou pouť 2017. Na Vaši návštěvu se těší tým MOUDRÉHO HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY.

Pokračování >>>

Soutěž o kurz PlayWisely je v plném proudu

Zúčastněte se soutěže o kurz PlayWisely v hodnotě 2.560 Kč. Přidejte fotografii, co zajímavého v létě děláte nebo tvoříte a vyhrajte kurzovné programu PlayWisely do Centra PlayWisely v Kunraticích nebo Centra volného času Praha 9 na Proseku. Soutěž a veškeré informace naleznete na našem Facebookovém profilu zde: sprinte.rs/597dcfb547fbf.

Pokračování >>>

Detsky den s PlayWisely 4.6. OD 14 hod. V CVC Praha 9 - Prosek

Pokračování >>>

Srdečně Vás zveme na workshop

S Mgr. Lenkou Lupínkovou (rodinný psychoterapeut, školní psycholog, kouč)

"Nemysli na růžového slona" aneb jak a proč ne/mluvit s dětmi a další užitečná témata ze života rodiny

Více info ZDE

 

 

Pokračování >>>